Podporujeme

pavol rabatin HT majsterŠport je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Práve to nás viedlo k podpore športového webmagazín BANG.sk, ktorý sa venuje extrémnym ale aj tradičným športom.

BANG.sk združuje mladých, ambicióznych ľudí, ktorí žijú športom a rozhodli sa venovať svoj voľný čas iným.

Od roku 2013 sme sa rozhodli podporiť jedinečné športové kluby BANG Downhill Team a BANG MX Team. V tímoch podporujeme mladé talenty, ktoré majú potenciál napredovať. Našim cieľom je motivovať, rozvíjať a rozširovať obzory jazdcov tímu. Dať im priestor na progres a sebarealizáciu. Pomáhať zlepšovať sa a dosahovať maximálne výsledky cestou vzdelávania, regenerácie, materiálnej a finančnej pomoci.

Viac info o jazdcoch a ich úspechoch nájdete v sekcii Bang Downhill Team a Bang MX Team.

AKTUÁLNE sa jazdci Bang Downhill Teamu zúčastnili 3.kola SPEN + MSR v endure na Branisku ‍♂️. Napriek vysokým ambíciám šťastie neprialo Palimu Rabatínovi, ktorý musel predčasne ukončiť pretek kvôli technickým problémom . Najviac sa darilo Palimu Kičinovi, ktorý po dlhšej pauze zamakal a umiestnil sa na krásnom 5.mieste . Pali Magda mal počas jázd nepríjemné pády, našťastie sa mu nič vážnejšie nestalo a vidíme sa s ním o týždeň na ďalšom kole SPDH + MSR v Hriňovej

Tešíme, že sme mohli podporiť nového Majstra Slovenska v Downhille pre rok 2018 v kategórií žiak Patrika Svitka a vicemajsterku Ester Bartekovú ako aj celý BANG Downhill Team.Tešíme sa, že sme mohli podporiť Majsterku Slovenska v Downhille pre rok 2017 v kategórií ženy Ester Bartekovú ako aj celý BANG Downhill Team.

Majster SR v Elite.indd10-Bang-MX-Team-s-logom-2

Zdroj foto: Archív jazdcov

Comments are closed.